Eiromaja
par kompāniju
kontakti
jaunumi
deutsch
русский
english
latviešu
Sadovņikova iela 39, Rīga, LV-1003, Latvija
Telefons: (+371) 6 750 9933
Fakss: (+371) 6 750 9930
E-pasts: info@eiromaja.lvTop.LV


Krāslavas 14
Stāvs Jumts
Stāvs 6
Stāvs 5
Stāvs 4
Stāvs 3
Stāvs 2
Stāvs 1

Par apkaimi

Nams atrodas Rīgas centrālajā daļā, Krāslavas un Jēkabpils ielas krustojumā. Centrālā stacija atrodas 5 minūšu attālumā. Tikpat tuvu ir līdz Krata ielai. Netālu no nama – paralēlā ielā t.i. Katoļu ielā atrodas divi lieli pilsētas parki – „Miera dārzs” un „Klusais dārzs”. Rajonam ir laba sabiedriskā infrastruktūra.

Pēdējā laikā šīs rajons tiek intensīvi rekonstruēts un labiekārtots. „Eiromāja” aktīvi piedalās rajona attīstībā. Pašlaik notiek pirmās, šajā rajonā, uzņēmuma attīstītās ēkas Katoļu ielā 19 būvniecības beigu posms un ir jau uzsākusies būvniecība blakus ielā - nams Katoļu ielā 31. Daudzām ēkām Krāslavas, Jēkabpils un Katoļu ielā un tās tuvumā ir piešķirts vēsturisko pieminekļu statuss. Tādas ēkas tiek rekonstruētas, saglabājot to arhitektonisko pievilcību un pārbūvējot iekštelpas atbilstoši pašreizējām tehniskajām normām.

Par Namu

Projekta arhitekts – Guntis Grabovskis (arhitektu birojs „MG Arhitekti”).

Ekskluzīva ēka ar stikla fasāžu sistēmu, kas papildināta un pastiprināta dizainiski ar tumšu granītu. Uz jumta terasēm paredzēti slēgti un norobežoti baseini ar skatu uz Vecrīgu. Visiem dzīvokļiem būs plaši vitrīnu logi.

Šī ēka tiks būvēta uz 646,20 m2 liela zemes gabala. Ēkas pirmais stāvs tiks atvēlēts komercdarbībai. Sākot no otrā stāva namā tiks izveidoti 26 dzīvokļi, kuru platības būs no 45,08 – 136,03 m2. Dzīvokļiem sākot no 66,80 m2 tiks paredzētas automašīnu stāvvietas ēkas pazemes autostāvvietā. No pazemes autostāvvietas līdz 6.stāvam tiks ierīkots moderns lifts. Pazemes stāvvietā iebraukšana tiks paredzēta no Krāslavas ielas puses. Ēkas stūra dzīvokļiem būs balkoni un 6.stāva dzīvokļiem jumta terases.

Pēdējie stāvi būs atvirzīti slīpumā no ēkas fasādēm, stiklu vitrīnu izpildījumā. Caur šiem vitrīnlogiem piektā un sestā stāva iedzīvotāji varēs baudīt panorāmas skatu uz Vecrīgu. Sestajā stāvā paredzēti divi paaugstināta komforta dzīvokļi ar izeju uz jumta terasēm ar koka ieklājumu, kur tiks izvietoti baseini. Pēdējā stāva dzīvokļiem būs iespējama vieta kamīnu izbūvei. Ēkas fasādes bagātinās izvirzīti iecienītie franču stila balkoni, stikla vitrīnu galerijas un slīpās fasāžu stikla plāksnes. Ēkas fasādes un koplietošanas telpu apdarei tiks izmantots granīts.

Konstruktīvs risinājums:

• Pamati – dzelzsbetona monolītie;
• Sienas – monolīta betona karkasa / ārsienas – vieglbetona AEROC bloku siltinātiem metāla un stikla paneļiem;
• Apdare –granīts, kombinēts ar apmetums;
• Pārsegums – dzelzsbetona monolīta pārsegums;

Dzīvokļu apdares līmenis:

• visiem dzīvokļiem izveidots iekšējais plānojums un uzstādītas sienu konstrukcijas. Papildus apstrāde netiek paredzēta;
• tiks izveidota apkures sistēma un uzstādīti apsildes radiatori;
• tiks uzstādītas koka ieejas durvis ar furnitūru;
• ūdens apgādes un santehnikas pieslēgums līdz dzīvoklim;
• elektrības ievads dzīvoklī, elektroinstalācijas uzstādīšana nav paredzēta;
• iekšējos apdares darbus veiks jaunie dzīvokļu īpašnieki.

Kontaktpersona
Agnese Egle
Dzīvokļu un komerctelpu Pārdošanas/Nomas nodaļa
(+371) 6 750 9933
agnese@eiromaja.lv
Galerija  1   2 
Celtniecības gaita  1   2   3   4   5   6   7   8   9 

07.16.2008

07.16.2008

07.16.2008

06.04.2008

06.04.2008
Copyright © 2007 - "Eiromaja"
Amparo par kompāniju
kontakti
jaunumi
Mājas lapas karte