Eiromaja
par kompāniju
kontakti
jaunumi
deutsch
русский
english
latviešu
Sadovņikova iela 39, Rīga, LV-1003, Latvija
Telefons: (+371) 6 750 9933
Fakss: (+371) 6 750 9930
E-pasts: info@eiromaja.lvTop.LV


Deglava

Par apkaimi

Piedāvātais objekts atrodas netālu no Deglavas un Lubānas ielu krustojuma. No Lubānas ielas to atdala meža josla.
Saskaņā ar Rīgas Attīstības Teritoriālo plānojumu 2006. – 2018.gadam ir paredzēts izbūvēt jaunas ielas, kas savieno jaunbūvējamo teritoriju ar Mežciemu, kas būtiski uzlabos transporta infrastruktūru gan šajā, gan blakus esošajos Rīgas mikrorajonos.


Par Namu

Deglava ielas nama projektu ir izstrādājusi arhitektu firma „MG Arhitekti”, kas projektējusi tādus objektus kā Biznesa centrs Duntes ielā 17, Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Biķernieku ielā, u.c.

Ēkas celtniecībā tiks izmantotas modernākās tehnoloģijas, jaunākie celtniecības un inženiertehniskie risinājumi gan ēkas konstruktīvajā daļā, gan arī ēkas apdares materiālos.

Objektam paredzētas 2 līmeņu pazemes autosstāvvietas ar videonovērošanas sistēmām un modernu ventilāciju, kur kopējais stāvvietu skaits plānots līdz 348 vienībām. Nokļūšanu no autostāvvietām uz dzīvokļiem nodrošinās 6 moderni ātrgaitas lifti.

Objekta pirmajos trīs stāvos paredzēts izveidot sabiedriskas nozīmes telpas (kopējā platība aptuveni 6090m2), kurās plānots ierīkot vairākus veikalus, skaistumkopšanas salonu, veselības centru, bērnu dienas centru, birojus, u.c.

Starp ēkas 3. un 4. stāvu atradīsies tehniskās telpas, bet sākot no 4. stāva 328 dzīvokļi. Ēkas virszemes stāvu skaits -17 stāvi.

Gandrīz visiem dzīvokļiem būs pilnībā iestikloti balkoni vai terases, kas nodrošinās ēkas fasādes modernāku un vienotāku arhitektonisko vizuālo izpildījumu.

Ap ēku tiks veikta teritorijas apzaļumošana, kā arī ir paredzēts liels bērnu rotaļlaukums.

Paredzot teritorijas un blakus esošo mikrorajonu attīstību (pēc Rīgas Attīstības Teritoriālā plānojuma 2006. – 2018.gadam), tiks izveidota teritorijas nepieciešamā infrastruktūra (veikali, skolas, bērnudārzi, bērnu dienas centrs, sporta centrs, u.t.t.).

Šobrīd ir noslēgusies objekta publiskā apspriešana, celtniecību ir plānots uzsākt 2009. gada rudenī, un tā ilgs apmēram 2 gadus.

Kontaktpersona
Galerija
Copyright © 2007 - "Eiromaja"
Amparo par kompāniju
kontakti
jaunumi
Mājas lapas karte